سیستم مدیریت هوشمند ساختمان emco

به گروه فنی مهندسی و بازرگانی فیضی خوش آمدید.

 

 

intelligent parking siemens

 
 
 
 
توسعه و پیشرفت جهانی شهرها ،سبب رشد روزافزون خودروهای متعلق به شهروندان گردیده است و این درحالیست که مشکل بین خودرو و محل پارک آن خصوصا" در مناطق شلوغ شهری بزرگ و بزرگتر می گردد. تعداد پارکینگ های عمومی معمولا" متناسب با تعداد درخواست ها برای استفاده از پارکینگ نیست. چگونگی استفاده بهینه از منابع محدود به منظور پاسخگویی بهتر به درخواست استفاده از پارکینگ خودرو این روزها به مشکلی بزرگ تبدیل شده است.در حال حاظر محل پارک خودروها عموما" دارای مشکلات ذیل می باشد:
 
1-      مدیران پارکینگ ها تعداد پارکینگ های خالی را نمی دانند و کنترل آنها صرفا" با اتکا بر اطلاعات کارکنان پارکینگ بوده و یا پیدا کردن پارکینگ خالی را به مالک خودرو واگذار می کنند.
 
2-      مالک خودرو نمی تواند بلافاصله پس از ورود به پارکینگ فضای خالی را پیدا کند. و معمولا پیداکردن آن با زحمت و جستجوی زیادصورت می گیرد که این جستجو باعث ترافیک داخلی می گردد.
 
3-      تعداد زیادی از کارکنان پارکینگ تمام وقت می بایست در پارکینگ به هدایت خودروها به صورت دستی بپردازند که این امر علاوه بر بهینه نبودن سبب افزایش هزینه های مدیریت پارکینگ می گردد.
 
4-      مدیریت پارکینگ حجم ترافیک هر قسمت از پارکینگ را در زمان های مختلف جهت مدیریت بهینه و اختصاص فضای بیشتر دقیقا" نمی داند .
در جهت جمع آوری اطلاعات و بهینه سازی مدیریت پارکینگ و همچنین ارائه دسترسی سریع تر،راحت تر ،ایمن تر و اثر بخش تر و نیز جلوگیری از هدر رفتن انرژی و حفاظت از محیط زیست سیستم هوشمند پارکینگ با هدایت خودکاروسایل نقلیه به پارکینگ در دسترس به سرعت سبب کاهش هزینه های مدیریت و مشکل پیدا کردن فضای خالی شرایط استاندارد و مطلوب را به تصویر می کشد.
 
 
 
 
 

اساس کار سیستم هوشمند پارکینگ:

 
اطلاعات به صورت آنی و لحظه ای از تمام فضاهای پارکینگ ها و از طریق آشکارسازهای اولتراسونیک نصب شده در بالای هر سلول پارکینگ جمع آوری می گردد.این اطلاعات از طریق کنترلرهای هر زون به پردازشگر اصلی اطلاعات ارسال می گردد. پردازشگر اصلی بعد از پردازش داده ها ،اطلاعات هر فضا را به نمایشگر مختص آن فضا ارسال می کند تا بدینوسیله هدایت خودرو از طریق اطلاع از محل و تعداد فضای در دسترس صورت گیرد. همچنین این اطلاعات به رایانه اصلی انتقال می یابدو در حافظه سرور اصلی ذخیره می گردد. حسب نیاز مدیر پارکینگ اطلاعات آماری پارکینگ را بصورت لحظه ای،ماهانه و یا سالانه می تواند مشاهده و استفاده نماید.
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

جهت استعلام قیمت و موجودی، اینجا را کلیک کنید.